Myjnie samoobsługowe – pomysł na biznes

Jeśli szukasz nowego pomysłu na biznes, rozważ założenie samoobsługowej myjni samochodowej. Jest to świetna opcja, jeśli szukasz czegoś, co ma niskie koszty ogólne i nie wymaga dużej przestrzeni. Myjnie samochodowe samoobsługowe są idealnym pomysłem na pasywny zarobek – mogą działać przez całą dobę, bez Twojego stałego zaangażowania w pracę. Czytaj dalej, aby dowiedziesz się, jaki jest koszt postawienia myjni bezdotykowej i czy ten biznes się opłaca.

Myjnia bezdotykowa koszty i zyski

Myjnie bezdotykowe stały się popularne i lubiane przez klientów ze względu na łatwą i szybką obsługę. Te same powody powodują, że myjnie samochodowe samoobsługowe to świetny pomysł na biznes. Osoby, które na co dzień nie mają nic wspólnego z branżą samochodową, są w stanie osiągnąć satysfakcjonujące zarobki, prowadząc myjnię samoobsługową. Koszty postawienia myjni samochodowej dzielą się na dwie części. Pierwszą część stanowią kwestie lokalizacji, infrastruktury oraz wszelkiego rodzaju pozwoleń, a drugą część zakup wyposażenia myjni. Myjnie samochodowe samoobsługowe różnią się ceną w zależności od ilości posiadanych stanowisk, oferowanych usług, a także jakości wykonania. Koszt postawienia myjni bezdotykowej jednostanowiskowej nie przekracza 100 000 zł. Odpowiednio myjnie samoobsługowe dwustanowiskowe będą kosztować w granicach 180 000 – 230 000 zł. Ilość stanowisk na myjni samoobsługowej uzależniona jest od lokalizacji i potencjalnego natężenia ruchu klientów. Lepiej na początku zainwestować w mniejszą liczbę stanowisk i w razie potrzeby, zwiększyć ją w późniejszym czasie. Postawienie myjni samoobsługowej dla ciężarówek będzie wiązało się z największą inwestycją, nawet trzykrotnie większą niż w przypadku myjni samoobsługowych dla samochodów osobowych.

Myjnia bezdotykowa – opłacalność

Opłacalność myjni bezdotykowych zależy od wybranej lokalizacji. Jest to kluczowy aspekt, który warunkuje ilość klientów w ciągu dnia. Przeciętnie, myjnie samochodowe samoobsługowe zarabiają ok. 500 – 600 zł dziennie. Należy pamiętać, że prowadzenie myjni samoobsługowej nie wymaga zatrudniania wielu pracowników, a główne koszty ograniczają się do mediów i kosztów związanych z posiadaniem własnej działalności. Odpowiednio zaplanowany biznes myjni bezdotykowych potrafi zapewnić stosunkowo szybki zwrot inwestycji i stać się atrakcyjnym źródłem pasywnego dochodu. Jeśli zastanawiasz się nad postawieniem myjni samoobsługowej, zapoznaj się z ofertą firmy washtec-polska.pl.

Może Ci się spodobać...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *