Eleganckie gadżety reklamowe

Każdy przedsiębiorca wie, że o kluczowych klientów firmy trzeba dbać w szczególny sposób. Przygotowuje się dla nich nie tylko specjalne oferty i promocje, ale również innego rodzaju gadżety reklamowe.

Perfekcyjne wykonanie

gadżety reklamowe rodzajeNiezależnie od tego, na jaki gadżet padnie wybór, ważne jest, aby zachwycał on swoim wykonaniem. Dobrym pomysłem są więc wszelkiego typu gadżety wykonane ze skóry. Jest to materiał, który nie tylko wygląda elegancko, ale również charakteryzuje się trwałością i dużą wytrzymałością. Świetnie będą więc prezentować się kalendarze w skórzanych okładkach, skórzane breloki, etui na telefon i wizytowniki.

Można też wybrać eleganckie gadżety reklamowe przeznaczone specjalnie dla kobiet lub mężczyzn. Panie z pewnością zachwycą się kosmetyczką lub praktycznym organizerem do torebki. Natomiast panowie będą zadowoleni z notatnika z powerbankiem, organizera do samochodu lub portfela.

Elegancko i ze smakiem

Kilka razy w roku warto też pomyśleć o wręczeniu nieco bardziej wyrafinowanych prezentów, które będą również niekonwencjonalnym gadżetem reklamowym. Obecnie można wykonać grawer lub nadruk na wielu materiałach, począwszy od bawełny, po najdelikatniejszą porcelanę.

Nawet najprostszy przedmiot można uczynić znakomitym upominkiem, jeżeli posiada on odpowiednią oprawę. Dużym uznaniem cieszą się zestawy piśmiennicze składające się z długopisów lub długopisu i wiecznego pióra. Na eleganckim opakowaniu lub bezpośrednio na długopisie można wykonać grawer z dedykacją i nazwą lub logo firmy. Taki zestaw umieszczony przez ważnego klienta firmy na jego biurku lub użytkowany przy podpisywaniu istotnych kontraktów z pewnością poniesie nazwę firmy w świat.

Równie ekstrawaganckim prezentem będzie zestaw do win zapakowany w eleganckie, drewniane pudełko. Oczywiście w środku warto jest umieścić dobrej jakości wino.

Tego typu gadżety reklamowe mogą się wydawać pozornie mniej skutecznym środkiem marketingowym niż zwyczajne breloczki i karteczki na notatki. Wszystko jednak zależny od tego, do jakich klientów chce dotrzeć dana firma.

Może Ci się spodobać...

2 komentarze

  1. Graphcom pisze:

    Gadżety reklamowe są bardzo dobrym pomysłem na prowadzenie kampanii wizerunkowej firmy 🙂

  2. Supraserwis pisze:

    Zawsze reklama jest dźwignią handlu. Tylko trzeba pamiętać, że musi być ona należycie przeprowadzona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *